Grayl to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji innowacyjnych systemów filtrujących wodę. Firma powstała w 2012 roku z misją zapewnienia dostępu do czystej wody w dowolnym miejscu i czasie. Ich flagowym produktem jest filtr do wody o nazwie Grayl GeoPress, który w ciągu zaledwie 8 sekund oczyszcza wodę z wszelkich zanieczyszczeń i wirusów, w tym bakterii, glonów, metali ciężkich i chemikaliów.

Innowacyjny system filtrujący Grayl GeoPress działa w oparciu o zasadę "push and press". Wystarczy napełnić zbiornik zanieczyszczonej wody, wcisnąć filtr w dół i nacisnąć na niego, a następnie wypuścić oczyszczoną wodę. Woda wychodząca z filtra jest gotowa do picia i nie wymaga dodatkowego gotowania ani stosowania tabletek do dezynfekcji. Dzięki temu systemowi Grayl GeoPress jest doskonałym rozwiązaniem dla osób podróżujących, turystów, miłośników survivalu i wszystkich, którzy cenią sobie czystą i zdrową wodę.

Grayl to również marka ekologiczna, dbająca o środowisko naturalne. Wszystkie produkty firmy są wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodności z normami jakości. Dodatkowo, Grayl promuje ideę minimalizowania zużycia plastiku poprzez stosowanie wielokrotnego użytku swoich produktów, co pomaga w zmniejszeniu ilości odpadów i ochronie środowiska.

Grayl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 501 071 573
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl