Kelly Kettle to marka irlandzka, która od ponad 100 lat produkuje innowacyjne systemy gotowania i podgrzewania wody na wolnym powietrzu. Ich flagowym produktem jest Kelly Kettle Original, który pozwala na szybkie i łatwe gotowanie wody bez użycia gazu, paliwa lub prądu.

System Kelly Kettle działa w oparciu o zasadę termosyfonu, czyli naturalnego obiegu ciepła. Woda umieszczona w metalowej konstrukcji ogrzewa się na otwartym ogniu, a następnie przechodzi przez specjalny komin, gdzie dalsze nagrzewanie powoduje powstanie ciśnienia i uwalnianie pary wodnej. Dzięki temu proces gotowania jest nie tylko szybki, ale również bardzo ekonomiczny, ponieważ do jego realizacji nie są potrzebne żadne dodatkowe źródła energii.

System Kelly Kettle jest bardzo praktyczny i łatwy w użyciu. Wystarczy umieścić konstrukcję na otwartym ogniu lub innym źródle ciepła, a następnie dodać wodę. Po kilku minutach woda jest gotowa do użycia i można z niej skorzystać na przykład do zaparzenia herbaty czy kawy, gotowania zup i dań jednogarnkowych, czy też podgrzania wody do mycia naczyń.

Kelly Kettle

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 501 071 573
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl